Kokles radīšanas nometne

Cilvēki ir dāžādi, un dažādas arī ir to vēlmes un sapņi. Daži labprāt pasūta mūzikas instrumentu no meistardarbnīcas, ar visām no tām izrietošajām sekām - paredzamu kvalitāti un labskanību. Daži labprāt izvēlas paši piedalīties savas kokles radīšanā meistara pavadībā. Bet daži paši savā vaļā rada brīnumus, par kuriem pēcāk var brīnīties oriģinālo risinājumu ziņā.

 

Kokļu radīšanas nometnēs mēs ejam vidusceļu - meklējam līdzsvaru starp kokles radītāja fantāzijas lidojumu un skaņas tehnoloģiju, kurā konsultē un visādi citādi izpalīdz skolotājs.

 

Kokles radīšana ir nopietns darbiņš. Jārēķinās vidēji ir ar nedēļas līdz desmit dienu laika ziedojumu, jaunām tulznām un jaunām prasmēm, kuras nākas apgūt procesa gaitā.

 

Darba iesākumā ejam dziļajā apcerē, "meklēt savu kokli". Mums palīdz tautasdziesma, pasaka un meditācija. Kopīgi radām procesu, kurā saklausīt savu aicinājumu - savu kokles balsi un tēlu. Gadās ieraudzīt un saklausīt savu sapņu kokli, kuru atliek tikai gatavot. Gadās saņemt sajūtu, kuras pavadībā iesākt darbu un ļaut, lai tas ceļu rāda pats. Gadās visādi, bet pats galvenais, ko vēlamies sasniegt - atrast kokles radītāja pirm - motivāciju, pirm - aicinājumu, lai ļautu rasties jaunām un vienreizējām koklēm.

 

Ja jūti, ka esi gatavs radīt savu kokli pats vai vēlies sarīkot kokļu darināšanas nometni pie sevis, tad sazinies ar mums.

 

Nometnes 2020. gadā:                             10. - 17. jūlijs

 24. - 2. augusts

 5. -12. augusts

(INTERNATIONAL CAMP)

 

Lai pieteiktos nometnei un saņemtu izmeļošu aprakstu, raksti uz radisavukokli@zeltaspeles.com

 

Lai top!

1/47

Kokļu radības Druvienā, Kļaviņos 2016. 1. saime

1/31

Kokļu radības Druvienā, Kļaviņos 2016. 2. saime

1/43

Savvaļnieku kokļu radības Dievlejās 2016.

1/50

Kokļu radības Druvienā, Kļaviņos 2015.

1/27

Kokļu radības Kroņaucē, 2014.

1/46

Kokļu radīšanas nometnes 2014. Process un rezultāts

1/41

Kokļu radības 2013.