top of page

Kokles radīšanas nometnes

 

Šīs vasaras vienreizējais piedzīvojums jaunā formātā un kvalitātē:

  Radi Savu Kokli 2024

 1. - 9. augusts

Šovasar Zelta Spēļu darbnīcā viena kokļu nometne – Dziļā 9 dienu Radīšanas un Sastapšanās pieredze kopumā 9 dalībniekiem meistara Ģirta Laubes pavadībā. 

 

Papildus klasiskajai 7 dienu nometnei 9 dienu notikumā mēs ejam dziļāk – dziļāk meditācijā un apcerē, dziļāk kokles mistērijā un atklāsmē, dziļāk Sevī un savos Dvēseles procesos.

 

Iepriekšēja pieredze darbā ar koku un sevi :) nav nepieciešama. Kokli taisa arī cilvēki, kuri vel nepazīst notis un mūziku. Un šis ir lielisks sākums kam jaunam. Galvenais ir aicinājums, nodoms un patiesa vēlme to pieredzēt.

 

9 dienu gaitā no nepieradināta dabas materiāla, no meža mātes dāvanas, mēs izveidojam savu dvēseles instrumentu, - skaņurīku, kuru spēlēt un spēlēties, ar kuru pavadīt dainu dziedājumus vai improvizēt, ar kuru atbalstīt savus iekšējos procesus, ar kuru doties savā skaņu pieredzējumā un atvērties tam gara lidojumam, kas mūs aicina.

 

Kokles radīšanas process ir kā svētais ceļojums Sevī, kā pakāpšanās nostāk no ierastā un pierastā, kā ieiešana savas Jaunās dzīves, Sava dvēseles uzdevuma apzināšanā un piedzīvošanā. Un to mums palīdz izdarīt kokle un tās tapšanas process – kas ir arī mūsu paštapšanas process. Secīgi izejot cauri simboliskiem posmiem kokles radīšanā, mēs aizvien dziļāk apzināmies savu un savas dzīves uzbūvi un kopainu, lai tās centrā atklātu brīnišķo Sevi – savu Augstāko potenciālu, Sevi kā dzīves Radītāju. Uzturētāju un Pārradītāju.

Šogad notiks jau 28. kokļu nometne, piedāvājot darbīgu, aktīvu un garīgi radošu procesu, ko pavadīs kopīgi tematiskie vakari ar

  • pirts rituālu mūsu jaunajā Upes Svētnīcā

  • dabiskās balss atvēršanu, ar dziesmu un dziedināšanos,

  • muzicēšanu un dainu meditāciju,

  • atdzimšanas – svētlaimes elpas pieredzi, lai atklātu savus dziļākos resursus

  • savvaļas – autentisko deju un citiem, spontāniem notikumiem, ka arī kopīgiem rītiem ar saules sveicienu, enerģētiskiem vingrojumiem, brīvo kustību un jogas praksi.

 

Paliksim dziļa meža ielokā, Tirzas upes maliņā, Kokļu nama sētiņā. Kokļu mājiņā un pļavas telšu apmetnē. Mielosimies ar burvīgam veģetāram maltītēm no maksimāli vietējiem, bioloģiskiem un savvaļas labumiem. Par pusdienām gādās mūsu mīļā brīnumpavāre Kristīne Aurēlija.

9 dienas - pilna maksa 630 >>> ar atlaidi = 555 eur

(Iespējami arī bartera un talkošanas varianti, vairāk vaicāt privāti)

Vietas rezervācija - 140 eur.

Kopējā maksā iekļauta ēdināšana un apmešanās telpa, viss nepieciešamais materiāls un instrumenti kokļu būvei, atbalsts visu deviņu dienu garumā kokles tapšanas un dvēseliskajos procesos, vakaru un rītu tematiskie pasākumi un nodarbības. + Pirts rituāls.

Lai pieteiktos un saņemtu detalizētu aprakstu, raksti uz radisavukokli@zeltaspeles.com 

Raksti un rezervē savu vietu.​

Lai top!

Kokļu radības Druvienā, Kļaviņos 2015.

Kokļu radības Kroņaucē, 2014.

Kokļu radības Pērles Lapeniekos, 2020

Kokļu radības Pērles Lapeniekos, 2019. 

Kokļu radības Pērles Lapeniekos, 2018. 

Kokļu radības Druvienā, Kļaviņos 2016. 1. saime

Savvaļnieku kokļu radības Dievlejās 2016.

Kokļu radīšanas nometnes 2014. Process un rezultāts

Kokļu radības 2013.

bottom of page